Новини | Перинатальний центр міста Маріуполя

Новини перинатального центру

Кенгуру для немовлят які народилися завчасно

04.06.2019 Право на життя. У перинатальному центрі Маріуполя виходжують немовлят, які з'явилися на світ раніше терміну. Як лікарі рятують крихітних поспішайок і хто їм допомогає? КЗОЗ "Перинатальний центр м.Маріуполь", Асоціація батьків передчасно народжених дітей "Ранні пташки"

03.04.2019 року, в КЗОЗ «Перинатальний центр г. Маріуполь» проведена операція по дренуванню кісти селезінки вагітній в терміні 31 тиждень.

03.04.2019 03.04.2019 року, в КЗОЗ «Перинатальний центр г. Маріуполь» проведена операція по дренуванню кісти селезінки вагітній в терміні 31 тиждень.

Команда українських лікарів-неонатологів взяла участь у міжнародному тренінгу

06.11.2018 Команда українських лікарів-неонатологів взяла участь у міжнародному тренінгу «2018 Training Course on Neonate and Pretern Baby Treatment for Developing Countries», який відбувся в місті Чанша (Китайська Народна Республіка) з 1 серпня по 25 вересня 2018 року.

Грудне вигодування під час кесаревого розтину

10.08.2018 Вважається, що грудне вигодовування під час кесаревого розтину пов'язане з величезними труднощами, а в деяких випадках і зовсім неможливо.

В Мариуполе акушеры-гинекологи будут тренироваться на манекенах

13.07.2018 Региональный тренинговый центр для врачей акушеров-гинекологов, реаниматологов и неонатологов открылся на базе перинатального центра в Мариуполе.

В КЗОЗ "Перинатальний центр м. МарІуполь" почав роботу симуляційний тренінговий центр

14.04.2018 Центр передбачає впровадження повноцінної системи безперервного навчання та удосконалення практичних навичок надання допомоги при нормальних, ускладнених, патологічних пологах, екстрених акушерських ситуаціях, первинної реанімації новонароджених.

Самое страшное для врача - разочароваться в своей профессии

01.02.2018 Главная мечта Константина Комлева – сделать мариупольский перинатальный центр ведущим в Украине. Константин Комлев – достойный продолжатель семейной династии врачей, свой путь в медицине он начинал… с 14 лет. За это время из санитара ему удалось дорасти до главврача перинатального центра Мариуполя. Без детей в его жизни – никуда. Как в профессии, так и в семейной жизни главным сокровищем считает именно их.