В КЗОЗ "Перинатальний центр м. МарІуполь" почав роботу симуляційний тренінговий центр | Перинатальний центр міста Маріуполя

В КЗОЗ "Перинатальний центр м. МарІуполь" почав роботу симуляційний тренінговий центр

В КЗОЗ Перинатальний центр м. Марiуполь почав роботу симуляційний тренінговий центр

На виконання наказу департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації від 11.01.2018 № 296 «Про Регіональний симуляційний тренінговий центр в Донецькій області», розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 02.03.2018 № 293/5-18 «Про затвердження Регіональної програми «Репродуктивне та статеве здоров’я населення Донецької області» на 2018-2022 роки, з метою поліпшення якості надання медичних послуг жінкам та дітям, впровадження симуляційних методів навчання в освітній процес за сучасними світовими практиками, забезпечення максимальної безпеки пацієнтів, підвищення кваліфікації медичних працівників при навчанні, відпрацюванні та виконанні інвазивних лікувально-діагностичних процедур в КЗОЗ «Перинатальний центр м. Маріуполь» створено симуляційний тренинговий центр.

Центр передбачає впровадження повноцінної системи безперервного навчання та удосконалення практичних навичок надання допомоги при нормальних, ускладнених, патологічних пологах, екстрених акушерських ситуаціях, первинної реанімації новонароджених. Крім того, на симуляторі пологової діяльності можливо відпрацьовувати та удосконалювати навички та прийоми серцево-легеневої реанімації для дорослих. Один з тренажерів виглядає як вагітна жінка та передбачає: контроль зіниці, пульсу, серцебиття плоду та інше. За допомоги програмного забезпечення можливо імітувати різноманітні клінічні стани. Лікарі та середній медичний персонал будуть навчатися за допомогою німецьких тренажерів Noelle Все обладнання для створення симуляційного тренінгового центру було придбано за кошти обласного бюджету, загальною вартістю близько 400 тис грн..